Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Μαρτίου (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 138.000 62 τ.μ.

  • 2.226 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ισόγειο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 62τμ, ανακαινισμένο '17. Αποτελείται από 2 δωμάτια ύπνου ,σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο. Το διαμέρισμα διαθέτει 2 αποθήκες και αυλή 40 τ.μ., συν...

Κωδ. 4063

Διαμέρισμα προς πώληση Αγία Αικατερίνη (Άνω Πόλη)

€ 100.000 51 τ.μ.

  • 1.961 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 1 ου ορόφου σε οικοδομή κατασκευης'69 με ασανσέρ. Το σπίτι είναι προσόψεως διαμπερές, φωτεινο συνολικής επιφάνειας 51τμ. Αποτελείται από 1 δωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο....

Κωδ. 4049

4267

€ 140.000 188 τ.μ.

  • 745 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται μονοκατοικία στη Σουρωτή (Κέντρο)

Διατίθεται προς πώληση μονοκατοικία σε προνομιακή τοποθεσία, στο κέντρο της Σουρωτής, σε οικόπεδο 300 τ.μ. αποκλειστικής χρήσης.

Το ακίνητο είναι συνολικής...

Κωδ. 4267

Διαμέρισμα προς πώληση Αμπελώνες (Σταυρούπολη)

€ 400.000 220 τ.μ.

  • 1.818 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται πολυτελές διαμέρισμα 220 τ.μ.

Σε εξαιρετικό σημείο της περιοχής, διατίθεται προς πώληση πολυτελές διαμέρισμα συνολικού εμβαδού 220 τ.μ., το οποίο προέκυψε από τη συνένωση δύο διαμερισμάτων....

Κωδ. 4328

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 125.000 50 τ.μ.

  • 2.500 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Διαμέρισμα – Βασιλίσσης Όλγας & Καλλιδοπούλου

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 50 τ.μ. στον 2ο όροφο προσεγμένης οικοδομής του 1978 με ασανσέρ, σε μία από τις καλύτερες περιοχές της πόλης.

Το...

Κωδ. 4046

Βίλα πολυτελείας με πισίνα στη Χανιώτη Χαλκιδικής

€ 4.000.000 350 τ.μ.

  • 11.429 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

🏡 ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥΤΕΛΗΣ ΒΙΛΑ – ΧΑΝΙΩΤΗ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 🏖️

Στην καρδιά της μαγευτικής Χαλκιδική, στην κοσμοπολίτικη Χανιώτη, διατίθεται προς πώληση μία εντυπωσιακή βίλα πολυτελείας, με ανεμπόδιστη θέα στη θάλ...

Κωδ. 4022

Τοποθεσία στο χάρτη

Βιοτεχνικός χώρος για ενοικίαση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 10.000 2.500 τ.μ.

  • 4 €/τ.μ.
  • 4 Χώροι

Βιοτεχνικος χωρος κτήριο κατασκευη'96 με αμεση πρόσβαση στην Εσωτερική Περιφερειακή Οδό Θεσσαλονίκης και στην Νέα Μοναστηριού και με ελεύθερο παρκινγκ. Συνολικά 3 επίπεδα και υπόγειο -2500 τ...

Κωδ. 4003

Πωλειται μεζονέτα 3 ον επιπέδων

€ 240.000 130 τ.μ.

  • 1.846 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

🏡 Πωλείται εξαιρετική μεζονέτα στη Νέα Ραιδεστό

Μία υπέροχη μεζονέτα 130 τ.μ. σε ήσυχο συγκρότημα κατοικιών, ιδανική για οικογένεια που αναζητά άνεση, λειτουργικότητα και ποιότητα κατασκευής.

🔹 Βασ...

Κωδ. 3906

Κατάστημα για ενοικίαση Ευζώνων - Πεδίον Άρεως (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 320 49 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 49τμ. με wc. Ισόγειο 37τμ και νόμιμο πατάρι 12τμ.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 6944967074
Κωδικός ακινήτου 3823

Για περισσότερα ακίνητα περιηγηθεί...

Κωδ. 3823

Μεζονέτα αυτόνομη

€ 310.000 200 τ.μ.

  • 1.550 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Μεζονέτα αυτόνομη 200 τμ μικτά σε 2 επίπεδα και 70τμ σοφίτα. Κατασκευάστηκε το 2010 και αποτελείται από ισόγειο 70τμ με 1 δωμάτιο, σαλοκουζινα με τζάκι, μπάνιο . 1ος οροφος 3 δωμάτια , 2 μπάνια και μι...

Κωδ. 3816