Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 55.000 26 τ.μ.

  • 2.115 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται στούντιο 26 τ.μ. στον 2ο όροφο στο Κορδελιό Θεσσαλονίκης, κατασκευής 1995, σε οικοδομή με ασανσέρ.

Το ακίνητο είναι προσόψεως και διαμπερές, φωτεινό και σε καλή κατάσταση. Αποτελείται από έν...

Κωδ. 4248

Μεζονέτα προς πώληση Σουρωτή (Βασιλικά)

€ 360.000 218 τ.μ.

  • 1.651 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μεζονέτα 3 Επιπέδων στη Σουρωτή (περιοχή Αγίου Παϊσίου)

Πωλείται εξαιρετική μεζονέτα τριών επιπέδων στη Σουρωτή, σε ήσυχη και προνομιακή τοποθεσία κοντά στον Άγιο Παΐσιο, ιδανική για οικογέν...

Κωδ. 4241

Κατάστημα για ενοικίαση Πλαγιάρι (Μίκρα)

€ 700 210 τ.μ.

  • 3 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 210τμ. Αποτελείται από ισόγειο 70τμ. με 2 wc, και το υπόγειο 140τμ. οπου οδηγεί φαρδιά εσωτερική σκάλα. Το κτίσμα κατασκευάστηκ...

Κωδ. 4239

Διαμέρισμα για ενοικίαση Μετέωρα - Άγιος Ιωάννης (Πολίχνη)

€ 600 75 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται εξαιρετικό, πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 75 τ.μ. , σε προνομιακή τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση σε κεντρικό δρόμο και πολύ κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς.

Βρίσκεται στον 1ο όροφο καλοδ...

Κωδ. 4333

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 400 40 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στούντιο 40 τ.μ. προς ενοικίαση στην περιοχή Ιπποκράτειο, σε νεόδμητη οικοδομή, στον 2ο όροφο με ασανσέρ. Το ακίνητο διαθέτει αποθήκη 10 τ.μ., κλιματισμό, πόρτα ασφαλείας, συνθετικά κουφώματα και όμορ...

Κωδ. 4332

4236

€ 2.200 1.200 τ.μ.

  • 2 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Ενοικιάζεται αποθήκη συνολικής επιφάνειας 1200 τμ σε 2 επίπεδα με ασανσέρ εμπορευμάτων 5 τόνων απόβαρο. Ισόγειο 800τμ ,όροφος 400τμ. Ο χώρος είναι ανακαινισμένος καθαρός και φωτειν...

Κωδ. 4236

4233

€ 490.000 145 τ.μ.

  • 3.379 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πωλείται Πολυτελής Ανεξάρτητη Μεζονέτα στη Θέρμη

Στη Θέρμη Θεσσαλονίκης διατίθεται προς πώληση πολυτελής, ανεξάρτητη μεζονέτα χωρίς μεσοτοιχίες, συνολικής επιφάνειας 145 τ.μ., σε οικόπεδο 170 τ.μ., κ...

Κωδ. 4233

Διαμέρισμα προς πώληση Ελευθερία (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 217.000 106 τ.μ.

  • 2.047 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 5ου ορόφου οικοδομή κατασκευής του 2025 . Παρκινγκ, αποθήκη, ατομικο αεριο, ενεργειακή κλάση Α+ , θεα, ηλιακο. Διαθέσιμος και 3ος όροφος . Τηλ 6944967074 Κωδ 4171

Οι πληροφ...

Κωδ. 4171

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Χορτιάτης)

€ 265.000 228 τ.μ.

  • 1.162 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πωλείται Μεζονέτα στον Χορτιάτη – 228 τ.μ. | Άριστη Κατάσταση

Πωλείται εξαιρετική μεζονέτα τεσσάρων επιπέδων, συνολικής επιφάνειας 228 τ.μ., εντός του χωριού του Χορτιάτης, σε ήσυχη και προνομιακή το...

Κωδ. 4330

Διαμέρισμα για ενοικίαση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 400 38 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στην καρδιά της περιζήτητης περιοχής του Ιπποκράτειου, διατίθεται προς ενοικίαση ιδιαίτερα προσεγμένο διαμέρισμα 38 τ.μ., σε ημιώροφο καλοδιατηρημένης οικοδομής.

Το ακίνητο αποτελείται από άνετο υπνο...

Κωδ. 4329