Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 90.000 28 τ.μ.

  • 3.214 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται εξαιρετικό studio 28 τ.μ. στην περιοχή του Ιπποκρατείου, σε μία από τις πιο περιζήτητες και διαχρονικά αναπτυσσόμενες περιοχές της Θεσσαλονίκης, αποτελώντας ιδανική επενδυτική επιλογή τόσο γι...

Κωδ. 4342

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 150.000 52 τ.μ.

  • 2.885 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Διαμέρισμα 52 τ.μ. – Ιπποκράτειο / Φάληρο, Θεσσαλονίκη

Σε μία από τις πιο προνομιακές και εμπορικές περιοχές της πόλης, δίπλα στη στάση μετρό Φλέμινγκ και πολύ κοντά στο κέντρο της Θεσσαλονί...

Κωδ. 4341

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Πολιτεία (Εύοσμος)

€ 220.000 86 τ.μ.

  • 2.558 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αγγελία Πώλησης Διαμερίσματος – Εύοσμος Νέα Πολιτεία

Πωλείται πολυτελές, πλήρως και ριζικά ανακαινισμένο διαμέρισμα 86 τ.μ. στην περιοχή Νέα Πολιτεία Ευόσμου, σε εξαιρετικό σημείο της περιοχής, με αν...

Κωδ. 4340

Αποθήκη προς πώληση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 260.000 600 τ.μ.

  • 433 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Πωλείται Επαγγελματικό Κτίριο – Αποθήκη στο Καλοχώρι | Ιδανικό για Logistics & Επαγγελματική Χρήση

Σε κομβικό και στρατηγικό σημείο της περιοχής του Καλοχώρι, διατίθεται προς πώληση επαγγελματικό ακί...

Κωδ. 4339

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Βασιλικά)

€ 218.500 168 τ.μ.

  • 1.301 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μεζονέτα 168 τ.μ. – Βασιλικά Θεσσαλονίκης

Πωλείται εξαιρετική νεόδμητη μεζονέτα τριών επιπέδων, συνολικής επιφάνειας 168 τ.μ., σε προνομιακή τοποθεσία λίγο πριν τα Βασιλικά. Το ακίνητο βρίσκ...

Κωδ. 4314

Διαμέρισμα προς πώληση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 97.000 46 τ.μ.

  • 2.109 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται διαμέρισμα στο Κορδελιό – Ιδανική επιλογή για κατοικία ή επένδυση

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 46 τ.μ., σε οικοδομή κατασκευής 2008, στον 3ο όροφο με ασανσέρ, σε πολύ καλό σημείο της περιο...

Κωδ. 4313

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 700.000 1.500 τ.μ.

  • 467 €/τ.μ.

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Επαγγελματικό Ακίνητο Υψηλών Προδιαγραφών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

Στην αναπτυσσόμενη περιοχή του Καλοχώρι, σε κομβικό σημείο με άμεση πρόσβαση σε βασικούς οδικούς άξονες, διατίθεται προς π...

Κωδ. 4338

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 350.000 1.100 τ.μ.

  • 318 €/τ.μ.

Πωλείται επαγγελματικό ακίνητο – κτίριο 1100 τ.μ. στην περιοχή Καλοχωρίου, σε σημείο με μεγάλες προοπτικές ανάπτυξης, εντός ζώνης υπό επέκταση σχεδίου πόλεως. Πρόκειται για κατασκευή από μπετόν του 19...

Κωδ. 4337

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 500.000 2.000 τ.μ.

  • 250 €/τ.μ.

Πωλείται επαγγελματικό ακίνητο – κτίριο 2.000 τ.μ. στην περιοχή Καλοχωρίου, σε σημείο με μεγάλες προοπτικές ανάπτυξης, εντός ζώνης υπό επέκταση σχεδίου πόλεως. Πρόκειται για κατασκευή από μπετόν του 1...

Κωδ. 4309

Αποθήκη προς πώληση Κάτω Τούμπα (Τούμπα)

€ 30.000 90 τ.μ.

  • 333 €/τ.μ.

Ημιυπόγεια αποθήκη 90τμ. με τέσσερα σκαλοπάτια κάτω. Είναι φωτεινή χωρίς υγρασίες. Αλλάζει χρήση. Τηλ 6944967074 Κωδ 4308

Οι πληροφορίες και τα χαρακτηριστικά των ακινήτων έχουν καταχωρηθε...

Κωδ. 4308