Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Γραφείο για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 350 55 τ.μ.

  • 6 €/τ.μ.

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ

Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος γραφείου 55 τ.μ. σε κεντρικό και εξαιρετικά προβεβλημένο σημείο στο Καλοχώρι. Το ακίνητο βρίσκεται στον 2ο όροφ...

Κωδ. 4335

Γραφείο για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 200 30 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ

Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος γραφείου 30 τ.μ. σε κεντρικό και εξαιρετικά προβεβλημένο σημείο στο Καλοχώρι. Το ακίνητο βρίσκεται στον 2ο όροφ...

Κωδ. 4334

Γραφείο για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 1.800 330 τ.μ.

  • 5 €/τ.μ.
  • 5 Χώροι

📢 Αγγελία Ενοικίασης Επαγγελματικού Ακινήτου – Καλοχώρι

Διατίθεται προς ενοικίαση επαγγελματικός χώρος στο Καλοχώρι, σε ιδιαίτερα κομβικό σημείο με άμεση πρόσβαση σε κεντρικούς οδικούς άξονες.

Το ακ...

Κωδ. 4266

4265

€ 390.000 352 τ.μ.

  • 1.108 €/τ.μ.
  • 6 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Διατίθεται προς πώληση μεζονέτα 3ον επιπέδων συνολικής καθαρής επιφάνειας 352τμ. Περιβάλλεται από οικόπεδο 4000τμ με κήπο, και ελαιόδεντρα. Αποτελείται από ημιυπόγειο 'οπου βρίσκεται 1 μεγά...

Κωδ. 4265

Διαμέρισμα προς πώληση Καΐστρι (Αμπελόκηποι)

€ 95.000 76 τ.μ.

  • 1.250 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα 3ου( τελευταίου ) ορόφου σε καλοδιατηρημένη οικοδομή κατασκευεης'69 χωρίς ανελκυστήρα. Το διαμέρισμα είναι διαμπερές και προσόψεως και αποτελείται...

Κωδ. 4261

Βιομηχανικός χώρος για ενοικίαση Κέντρο (Θέρμη)

€ 1.200 260 τ.μ.

  • 5 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Ενοικίαση Επαγγελματικού Χώρου – Θέρμη, Βιοτεχνικό Πάρκο

Διατίθεται προς ενοικίαση επαγγελματικός χώρος 260 τ.μ. στον 1ο όροφο, στο Βιοτεχνικό Πάρκο Θέρμης. Πρόκειται για έναν φωτεινό και λειτουργικό...

Κωδ. 4260

Μεζονέτα προς πώληση Φίλυρο (Χορτιάτης)

€ 220.000 110 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς πώληση μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 110 τ.μ.σε 2 επίπεδα ,τα οποία επικοινωνούν με εσωτερική σκαλα. Αποτελείται από ισόγειο 55 τ.μ. με ευρύχωρο σαλόνι, τραπεζαρία, κουζ...

Κωδ. 4254

Βιοτεχνικός χώρος για ενοικίαση ΣΕΔΕΣ (Θέρμη)

€ 4.000 600 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται βιοτεχνικός χώρος στην περιοχή της Θέρμης, σε εξαιρετικό σημείο με εύκολη πρόσβαση.

Πρόκειται για ισόγειο χώρο συνολικής επιφάνειας 600 τ.μ. με ύψος 4,5 μέτρα, ιδανικό για βιοτεχνική, επ...

Κωδ. 4238

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Ραιδεστός (Θέρμη)

€ 295.000 247 τ.μ.

  • 1.194 €/τ.μ.
  • 3 Μπάνια

🏡 Πωλείται Μεζονέτα 247 τ.μ. στη Νέα Ραιδεστό

Πωλείται εξαιρετική μεζονέτα συνολικού εμβαδού 247 τ.μ., στη Νέα Ραιδεστό. Πρόκειται για ένα λειτουργικό και άνετο ακίνητο, ιδανικό τόσο για ιδιοκατοίκη...

Κωδ. 4252

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Μενεμένη)

€ 125.000 98 τ.μ.

  • 1.276 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλιέται διαμέρισμα ρετιρέ 3 ου ορόφου σε οικοδομή κατασκευής '77 με ασανσέρ. Το σπίτι είναι προσόψεως ,διαμπερές συνολικής επιφάνειας 98τμ. Χρήζει ολικής ανακαίνισης. Διαθέτει θέα,...

Κωδ. 4249