Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Μεζονέτα προς πώληση Τρίλοφο (Μίκρα)

€ 350.000 225 τ.μ.

  • 1.556 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πολυτελής Μεζονέτα 325 τ.μ. με Θέα Θερμαϊκό στον Τρίλοφο – Μία Κατοικία που Ξεχωρίζει

Στην καρδιά μιας από τις πιο ανερχόμενες και ποιοτικές περιοχές της Θεσσαλονίκης, στον Τρίλοφος, διατίθεται προς ...

Κωδ. 3804

Κατάστημα προς πώληση Κέντρο (Μενεμένη)

€ 70.000 70 τ.μ.

  • 1.000 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ – ΜΕΝΕΜΕΝΗ, Θεσσαλονίκη

Διατίθεται προς πώληση ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 75 τ.μ., σε κεντρικό δρόμο της περιοχής Μενεμένης, με εύκολη πρόσβαση και υψηλή προ...

Κωδ. 3963

Μεζονέτα προς πώληση Ασβεστοχώρι (Χορτιάτης)

€ 310.000 190 τ.μ.

  • 1.632 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ευκαιρία! Πωλείται μεζονέτα 190 τ.μ. στο Ασβεστοχώρι

Εξαιρετική κατοικία τριών επιπέδων, κατασκευής 2006, σε κεντρικό και προνομιακό σημείο, κοντά σε σχολεία και αγορά.

🔹 4 άνετα υπνοδωμάτια
🔹 2 ευρ...

Κωδ. 3931

Τοποθεσία στο χάρτη

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΛΟΥΤΡΑ. Βιλα πολυτελείας

€ 300.000 110 τ.μ.

  • 2.727 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΛΟΥΤΡΑ. Διατίθεται προς πώληση Βιλα πολυτελείας σε 2 επίπεδα
συνολικής επιφάνειας 110τμ . Διαθέτει οικόπεδο 364τμ. και καταπληκτική θεα θαλασσα. Πωλείται πλήρως και ριζικά ανακαινισ...

Κωδ. 3825

Μεζονέτα προς πώληση Λιόγερμα (Θέρμη)

€ 295.000 186 τ.μ.

  • 1.586 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Μεζονέτα 186 τ.μ. στη Θέρμη – Άριστη Κατάσταση

Διατίθεται προς πώληση μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 186 τ.μ., σε συγκρότημα 12 κατοικιών εντός οικισμού, σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο της Θέρ...

Κωδ. 3806

Γραφείο για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 600 200 τ.μ.

  • 3 €/τ.μ.
  • 6 Χώροι

Ενοικιάζεται επαγγελματικός χώρος 200 τ.μ. στο Καλοχώρι – Ιδανικός για πολλαπλές χρήσεις

Διατίθεται προς ενοικίαση επαγγελματικός χώρος συνολικής επιφάνειας 200 τ.μ., στον πρώτο όροφο κτιρίου εντός τ...

Κωδ. 4226

Διαμέρισμα προς πώληση Ξηροκρήνη (Ξηροκρήνη - Παναγία Φανερωμένη)

€ 90.000 62 τ.μ.

  • 1.452 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

🔥 ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ – ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΟΙΚΗΣΗ Ή ΕΠΕΝΔΥΣΗ 🔥

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα σε προνομιακή τοποθεσία στην περιοχή της Ξηροκρήνης, σε πολύ καλό και ήσυχο σημείο, με άμεση και εύκο...

Κωδ. 4278

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Εύοσμος (Εύοσμος)

€ 180.000 106 τ.μ.

  • 1.698 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 106 τ.μ. (95 τ.μ. καθαρά) στον 2ο όροφο καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας με ασανσέρ. Το διαμέρισμα είναι προσόψεως ,διαμπερές, πολύ...

Κωδ. 4144

Διαμέρισμα προς πώληση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 134.000 75 τ.μ.

  • 1.787 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 75τμ , 6 ου ορόφου σε οικοδομή κατασκευής του 1996 με ασανσέρ . Αποτελείται από 2 δωμάτια, σαλοκουζινα, μπάνιο. Το σπίτι ε...

Κωδ. 4109