Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Τρωάδα (Νεάπολη)

€ 100.000 47 τ.μ.

  • 2.128 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 1 ου ορόφου συνολικής επιφάνειας 47τμ καθαρά, σε οικοδομή κατασκευης'06 με ασανσέρ. Το σπίτι είναι προσόψεως, διαμπερές πολύ φωτεινο με ανετα μπαλκόνια. Αποτελείται απ...

Κωδ. 4101

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα για ενοικίαση Καρδιά (Μίκρα)

€ 800 125 τ.μ.

  • 6 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 125 τμ, φωτεινό , διαμπερές με μεγάλη προσόψι σε κεντρικο δρόμο. Διαθέτει 2wc τριφασικο ρεύμα . Ετος κατασκευής 2020.
Βρίσκεται μπρο...

Κωδ. 4082

Κατάστημα προς πώληση Σκεπάρνη (Αμπελόκηποι)

€ 82.000 95 τ.μ.

  • 863 €/τ.μ.

Διατίθεται προς πώληση ισόγειο κατάστημα 2 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 95 τ.μ., σε κεντρικό και εμπορικό σημείο των Αμπελοκήπων . Αποτελείται απο ισόγειο 45,5 τ.μ.ιδανικό για κύριο χώρο εξ...

Κωδ. 4194

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση Πλατεία Δημοκρατίας (Αμπελόκηποι)

€ 350.000 418 τ.μ.

  • 837 €/τ.μ.

Διατίθεται προς πώληση κτήριο επαγγελματικών χωρων συνολικής επιφάνειας 418τμ. Αποτελείται από ισόγειο 192 τμ (7 αίθουσες), υπόγειο φωτεινο 190 τμ με 2 εισόδους και δομα 30 τμ με...

Κωδ. 4190

4175

€ 189.000 76 τ.μ.

  • 2.487 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμενο'20 διαμέρισμα 5 ου και τελευταίου ορόφου σε αξιόλογη οικοδομή με ασανσέρ. Είναι φωτειν;o συνολικής επιφάνειας 76 τμ. Αποτελείται από 2 δωμάτια, σαλοκουζ;iν...

Κωδ. 4175

Διαμέρισμα προς πώληση Άνωθεν Περιφερειακού (Εύοσμος)

€ 133.000 61 τ.μ.

  • 2.180 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 3 ου ορόφου οικοδομή '19 με ασανσέρ και άνετα μπαλκόνια με θέα. Αποτελείται από 2 δωμάτια ύπνου, σαλοκουζίνα, μπάνιο συνολικής επιφάνειας 61τμ. Είναι προσόψεως, γωνια...

Κωδ. 3695

Μεζονέτα προς πώληση Δελασάλ (Πεύκα)

€ 350.000 180 τ.μ.

  • 1.944 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Διατίθεται προς πώληση μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 180τμ , μοιρασμένα σε 3 επίπεδα,
η οποία κατασκευαστικέ '07. Αποτελείται από 4 δωμάτια ύπνου, 2 κουζίνες, 2 μπάνια, ,wc, α...

Κωδ. 3511

Κατάστημα για ενοικίαση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 320 22 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο ισόγειο κατάστημα 22τμ και wc. Διαθέτει ρολό ασφαλείας, εγκατάσταση για θερμοσίφωνα και κλιματιστικο, είναι φωτεινο και εχει τέντα. Άμεσα διαθέσιμο....

Κωδ. 3517

Κατάστημα για ενοικίαση Ευαγγελισμός - Νέος Κουκλουτζάς (Εύοσμος)

€ 1.900 170 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

170 τ.μ. με 52 τ.μ. εξωτερικό χώρο αποκλειστικής χρήσης

Δυνατότητα επιπλέον χρήσης υπογείου με ανάλογη αναπροσαρμογή του μισθώματος.
ΤΗΛ6944967074 ΚΩΔ 4271
Οι πληροφορίες και τα χαρακτηριστικά των α...

Κωδ. 4271

€ 3.000 200 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται ισόγειο κατάστημα 200 τ.μ. με 197 τ.μ. εξωτερικό χώρο αποκλειστικής χρήσης
Είναι πλήρως ανακαινισμένο ,διαθέτει θέση στάθμευσης .
Δυνατότητα επιπλέον χρήσης υπογείου με ανάλογη αναπροσα...

Κωδ. 4270