Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Αγία Τριάδα (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 360 37 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο διαμέρισμα 37 τ.μ. κοντά στα Πανεπιστήμια – Θεσσαλονίκη

Ενοικιάζεται φωτεινό και ιδιαίτερα προσεγμένο διαμέρισμα 37 τ.μ., σε εξαιρετική περιοχή της Θε...

Κωδ. 4345

Διαμέρισμα για ενοικίαση Άγιος Κοσμάς (Εύοσμος)

€ 580 83 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 83 τ.μ. στον Εύοσμο

Ενοικιάζεται εξαιρετικό διαμέρισμα 83 τ.μ. στον Εύοσμο, σε πολύ καλό και ήσυχο σημείο με εύκολη πρόσβαση σε μέσα μαζικής μεταφοράς, αγ...

Κωδ. 4346

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Κάτω Τούμπα (Τούμπα)

€ 400 26 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο studio 26 τ.μ. στην Κάτω Τούμπα

Ενοικιάζεται εξαιρετικό studio 26 τ.μ. στην περιοχή της Κάτω Τούμπας, στον 1ο όροφο καλοδιατηρημένης οικοδομής χωρίς ανελκυστήρα. Πρό...

Κωδ. 4344

Διαμέρισμα για ενοικίαση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 550 85 τ.μ.

  • 6 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αγγελία Ενοικίασης Διαμερίσματος – Φάληρο, Θεσσαλονίκη

Ενοικιάζεται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα στην περιοχή Φάληρο Θεσσαλονίκης, κοντά στη Βασιλίσσης Όλγας, σε ιδιαίτερα προνομιακή τοποθεσία μ...

Κωδ. 4343

Διαμέρισμα προς πώληση Μαρτίου (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 170.000 83 τ.μ.

  • 2.048 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα στην περιοχή Πέτρου Συνδίκα, στον 4ο όροφο (ρετιρέ) μετασεισμικής οικοδομής κατασκευής 1980. Το ακίνητο έχει επιφάνεια 83 τ.μ. και αποτελείται από δύο υπνοδωμάτια, σα...

Κωδ. 4325

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Βόσπορος (Μενεμένη)

€ 450 45 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται μονόχωρο διαμέρισμα 45τμ στον 3 ο οροφή σε οικοδομή κατασκευης'96 με ασανσέρ. Ανακαινίστικε πλήρως το 2023 ,είναι πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο. Τηλ 6944967074 Κωδ ...

Κωδ. 4323

Διαμέρισμα για ενοικίαση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 500 54 τ.μ.

  • 9 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

🏡 Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα – Φλέμινγκ, Θεσσαλονίκη

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 54 τ.μ., στον 1ο όροφο προσεγμένης οικοδομής με ασανσέρ, στην περιοχή Φλέμινγκ .

Το ακίνητο αποτελείται...

Κωδ. 4321

Αποθήκη για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 1.800 400 τ.μ.

  • 5 €/τ.μ.

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ / ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙ

Εξαιρετικός επαγγελματικός χώρος προς ενοικίαση στην περιοχή του Καλοχωρίου, ιδανικός για αποθήκη, βιομηχανική χρήση ή δραστηριότητες χαμηλής ...

Κωδ. 4320

Μονοκατοικία προς πώληση Νέα Ραιδεστός (Θέρμη)

€ 295.000 262 τ.μ.

  • 1.126 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Μονοκατοικία προς πώληση – Νέα Ραιδεστός Θέρμης

Σε προνομιακή τοποθεσία, στο κέντρο της Νέας Ραιδεστού, διατίθεται προς πώληση εξαιρετική μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 262 τ.μ., χτισμένη σε οικόπ...

Κωδ. 4318

Διαμέρισμα για ενοικίαση Τρωάδα (Νεάπολη)

€ 430 65 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Εξαιρετική ευκαιρία ενοικίασης στη Νεάπολη – Φωτεινό, διαμπερές διαμέρισμα σε προνομιακή τοποθεσία

Διατίθεται προς ενοικίαση ένα ιδιαίτερα προσεγμένο διαμέρισμα 65 τ.μ., στον 1ο όροφο οικοδομής κατασ...

Κωδ. 4316