Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Ελευθερία (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 160.000 160 τ.μ.

  • 1.000 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται κατοικία δύο επιπέδων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης

Πωλείται κατοικία δύο επιπέδων σε τριώροφη οικοδομή, στην περιοχή του Ευόσμου, με εύκολη πρόσβαση σε μέσα μαζικής μεταφοράς.

Το ακίνητο αποτελ...

Κωδ. 4307

Διαμέρισμα για ενοικίαση Ρήγα Φεραίου (Νεάπολη)

€ 600 85 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διατίθεται προς ενοικίαση διαμέρισμα 85 τ.μ. στη Νεάπολη, σε καλοδιατηρημένη οικοδομή του 1970 με ανελκυστήρα. Βρίσκεται στον 4ο όροφο και αποτελείται από δύο υπνοδωμάτια, άνετο σαλόνι, κουζίνα και μπ...

Κωδ. 4304

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ξηροκρήνη (Ξηροκρήνη - Παναγία Φανερωμένη)

€ 90.000 25 τ.μ.

  • 3.600 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο της Θεσσαλονίκης, Πωλείται επενδυτικό στούντιο 25 τμ (βρίσκεται σε κατάσταση ριζικής ανακαίνισης) στον 6ο όροφο επταώροφης οικοδομής με ασανσέρ, στην καρδιά του κέντρου της Θεσσαλονίκης δίπλα σ...

Κωδ. 3828

Διαμέρισμα για ενοικίαση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 149.000 74 τ.μ.

  • 2.014 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 74 τ.μ. – Ελευθέριο-Κορδελιό, Θεσσαλονίκη

Διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα 74 τ.μ. στην περιοχή Ελευθέριο-Κορδελιό, με εύκολη πρόσβαση σε μέσα μαζικής μεταφοράς και κοντά σε κεντρικό δρό...

Κωδ. 4296

4295

€ 900 190 τ.μ.

  • 5 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

🏡 Ενοικιάζεται πολυτελής μεζονέτα στην Ευκαρπία

Διατίθεται προς ενοικίαση μεζονέτα δευτέρου–τρίτου ορόφου σε οικοδομή κατασκευής 2005, συνολικής επιφάνειας 190 τ.μ., σε εξαιρετικό σημείο της Ευκαρπία...

Κωδ. 4295

4294

€ 550 85 τ.μ.

  • 6 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται ανακαινισμένο διαμέρισμα 85 τ.μ. στους Αμπελόκηπους

Σε εξαιρετική τοποθεσία στους Αμπελόκηπους, με άμεση πρόσβαση σε μέσα μαζικής μεταφοράς, ενοικιάζεται φωτεινό και ευάερο διαμέρισμα 85...

Κωδ. 4294

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Νέα Παραλία (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 450 45 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται γκαρσονιέρα 1ου υπερυψωμένου ορόφου συνολικής επιφάνειας 45τμ σε οικοδομή με ασανσέρ. Αποτελείται από 1 άνετο δωμάτιο, χωριστή κουζίνα ,χωλ και μπάνιο. Διαθέτει ατομική θέρμανση φυσικο...

Κωδ. 4290

Κατάστημα για ενοικίαση Κέντρο (Ωραιόκαστρο)

€ 750 60 τ.μ.

  • 13 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Ενοικιάζεται κατάστημα 60 τμ ισόγειο με ύψος 4 μέτρα με υπόγειο 60 τμ όπου βρίσκεται το wc Ιδανικο για πολλές χρήσης. Τηλ 6944967074 Κωδ 4227

Οι πληροφορίες και τα χαρακτηριστικά των ακινήτω...

Κωδ. 4227

Κατάστημα για ενοικίαση Δημαρχείου (Αμπελόκηποι)