Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 150.000 33 τ.μ.

  • 4.545 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

🏡 Επενδυτικό Στούντιο προς Πώληση – Ιστορικό Κέντρο Θεσσαλονίκης
Πωλείται εξαιρετικό επενδυτικό ακίνητο στην καρδιά της Θεσσαλονίκης, στην περιοχή της Πλατείας Εμπορίου, στα Άνω Λαδάδικα – μία από τις...

Κωδ. 4287

4231

€ 380.000 186 τ.μ.

  • 2.043 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μεζονέτα 186 τ.μ. | Περαία | Πλήρως Ανακαινισμένη (2025)

Εξαιρετική μεζονέτα δύο επιπέδων 186 τ.μ. με επιπλέον μεγάλο υπόγειο, σε ήσυχη τοποθεσία στην Περαία, μόλις 700μ από τη θάλασσα και 5...

Κωδ. 4231

Μεζονέτα προς πώληση Σουρωτή (Βασιλικά)

€ 340.000 290 τ.μ.

  • 1.172 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μεζονέτα 290 τ.μ. σε οικόπεδο 1.250 τ.μ. – Αγία Παρασκευή (προς Σουρωτή)

Διατίθεται προς πώληση εξαιρετική μεζονέτα τριών επιπέδων, συνολικής επιφάνειας 290 τ.μ., σε οικόπεδο 1.250 τ.μ., σε ...

Κωδ. 4242

Διαμέρισμα προς πώληση Ξηροκρήνη (Ξηροκρήνη - Παναγία Φανερωμένη)

€ 105.000 93 τ.μ.

  • 1.129 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα 1 ου ορόφου σε οικοδομή του 1973 χωρίς ασανσέρ. Το διαμέρισμα είναι 93τμ, προσόψεως ,διαμπερές πολύ φωτεινο. Αποτελείται από 3 δωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μεγάλο χολ, μπάνιο. Διαθ...

Κωδ. 4192

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Άγιος Νικήτας (Σέρρες)

€ 320 48 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ανακαινισμένη (2026) γκαρσονιέρα ισογείου συνολικής επιφάνειας 48τμ. Αποτελείται από 1 δωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο. Το διαμέρισμα είναι επιπλωμένο και εξοπλισμένο με ηλεκτρικές συσκε...

Κωδ. 4243

Κατάστημα για ενοικίαση Ανθούπολη (Μυγδονία)

€ 2.000 1.000 τ.μ.

  • 2 €/τ.μ.

Επαγγελματικος χωρος 3 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 1000τμ . (330τμ το κάθε επίπεδο) υπόγειο, ισόγειο και όροφος. Διαθέτει τριφασικο ρεύμα, γεώτρηση, wc, επι της ΕΓΝΑΤΙΑ οδού. Μπορούν να ενοικιαστούν...

Κωδ. 3920

Κατάστημα προς πώληση Βούλγαρη - Άγιος Ελευθέριος - Ντεπώ (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 49.000 27 τ.μ.

  • 1.815 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Διατίθεται προς πώληση ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 27 τ.μ. με W.C. Είναι φωτεινο και βαμμένο με καινούριο αυτόματο ρολό ασφαλείας, δεν εχει κοινόχρηστα και θέρμανση. Το κατ...

Κωδ. 4002

Βιομηχανικός χώρος για ενοικίαση Καλοχώρι (Εχέδωρος)

€ 2.700 900 τ.μ.

  • 3 €/τ.μ.
  • 5 Χώροι

ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Διατίθεται προς ενοικίαση βιομηχανικό ακίνητο συνολικής επιφάνειας 900 τ.μ. (ισόγειο), σε οικόπεδο 1.000 τ.μ., στην περιοχή του Καλοχωρίου Θεσσα...

Κωδ. 4262

Κτίριο επαγγελματικών χώρων για ενοικίαση Φαρμακείκα (Θέρμη)

€ 1.300 160 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Ενοικίαση Επαγγελματικού Χώρου – 11ο χλμ Θεσσαλονίκης-Μουδανίων

Διατίθεται προς ενοικίαση αυτόνομος επαγγελματικός χώρος, ισόγειος, συνολικής επιφάνειας 160 τ.μ., σε εξαιρετικό σημείο στο 11ο χλμ Θεσ...

Κωδ. 4220

Κατάστημα για ενοικίαση Κέντρο (Μενεμένη)

€ 800 110 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται κατάσταση υγειονομικού ενδιαφέροντος σε κεντρικο σημείο της περιοχής. Διαθέτει πρόσοψη 8 μετρα με σπαστη δίφυλλη πορτα εσόδου. Το κατάστημα είναι σε αριστη κατάσταση ...

Κωδ. 4203