Όλα τα Ακίνητά μας

113 αγγελίες

4204

€ 80.000 54 τ.μ.

  • 1.481 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Ισόγειο κατάστημα 54τμ σε 2 επίπεδα στο κεντρικο σημείο της περιοχής. Αποτελείται από ισόγειο 27τμ και νόμιμο 2 ο επίπεδο 27τμ. Υπάρχει μικρο μπαλκονάκι και WC. Χρήζει ανακαίνισης....

Κωδ. 4204

Αποθήκη για ενοικίαση Νέα Πολιτεία (Εύοσμος)

€ 950 250 τ.μ.

  • 4 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται μεγάλη αποθήκη 250τμ. με ράμπα πρόσβασης αυτοκινήτου.. Ο χωρος είναι ανακαινισμένος ,καθαρος χωρίς υγρασίες. Εύκολη πρόσβαση στον περιφερειακο .
ΚΩΔ 4152 ΤΗΛ 6944967074 ...

Κωδ. 4152

Κτίριο επαγγελματικών χώρων για ενοικίαση Κέντρο (Ευκαρπία)

€ 11.000 3.000 τ.μ.

  • 4 €/τ.μ.
  • 4 Χώροι

Ενοικιάζεται Κατάστημα / Επαγγελματικός Χώρος Τριών Επιπέδων συνολικής επιφάνειας 3000τμ.
Ισόγειο, 1ος και 2ος όροφος, σε κομβικό σημείο με άμεση πρόσβαση τόσο στην εσωτερική όσο και στην εξωτερικ...

Κωδ. 4225