Μεζονέτα προς πώληση Τρίλοφο (Μίκρα), € 350.000, 225 τ.μ.

  • Μεζονέτα
  • 5
  • 3
  •  
Κωδ. 3804
Τιμή ανά τ.μ. € 1.556
Περιοχή Τρίλοφο (Μίκρα)
Ζώνη Οικιστική ζώνη
Δωμάτια 5
Όροφος 2ος
Θέση Στάθμευσης Ναι
Έτος κατασκευής 2005
Σύστημα Θέρμανσης Αυτόνομη θέρμανση (Πετρέλαιο)
Ενεργειακή κλάση
Β+
Επίπεδα 1
Κουζίνες 2
Σαλόνια 2
Μπάνια 3
WC 1
Κατάσταση Ανακαινισμένο, Βαμμένο
Χρήση Εξοχικό, Επενδυτικό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Tουριστική ενοικίαση
Επιπλέον Πολυτελές
  • Αποθήκη
  • Βεράντα
  • Γωνιακό
  • Διαμπερές
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 350 τ.μ.
  • Φωτεινό

Πολυτελής Μεζονέτα 325 τ.μ. με Θέα Θερμαϊκό στον Τρίλοφο – Μία Κατοικία που Ξεχωρίζει

Στην καρδιά μιας από τις πιο ανερχόμενες και ποιοτικές περιοχές της Θεσσαλονίκης, στον Τρίλοφος, διατίθεται προς πώληση μία εξαιρετική, πολυτελής μεζονέτα τριών επιπέδων συνολικής επιφάνειας 325 τ.μ., χτισμένη με υψηλές προδιαγραφές και απόλυτη προσοχή στη λεπτομέρεια.

Πρόκειται για μία κατοικία που συνδυάζει ιδανικά την άνεση, την αισθητική και τη λειτουργικότητα, προσφέροντας έναν μοναδικό τρόπο ζωής με ανοιχτή θέα στον Θερμαϊκό και άμεση πρόσβαση στο κέντρο της περιοχής αλλά και στη θάλασσα, σε μόλις 10 λεπτά.

Η κατοικία αναπτύσσεται σε τρία επίπεδα (ισόγειο, 1ος και 2ος όροφος) και επικοινωνεί με εσωτερική σκάλα, ενώ υπάρχει ήδη εγκατάσταση για ασανσέρ, καλύπτοντας κάθε σύγχρονη ανάγκη άνεσης και εργονομίας.